KARIYERIM
👨‍💻 Çalışma Geçmişim
2019-2022
IlgarShop - Kurucu

Sanal Market olarak ilk kurulan mağazalardan biri olan IlgarShop, sizlere en iyi güvence ve en iyi hizmeti sunan bir e-ticaret platformudur. Burada sadece Kurucusu Ilgar Çalışkan değil farklı şehir ve ülkelerden insanlarda bu topluluğa katılıp güven içerisinde ticaret yapabiliyor idi.

2020 - 2022
Twitch & Youtube - Yayıncı & İçerik Üreticisi

İzleyicilerim ve değerli kitlem ile Twitch Üzerinden yayınlar açıp hep beraber eğlendiğimiz zamanlardı. Ve ayrıca Youtube üzerinden video çekiyordum.

2021 - 2022
IC Community

IC adı ilk defa Topluluğa duyuruldu. Ve sonrasında IC Corporation oluştu.

2022 - 2023
Facebook - Discord Topluluk Yöneticisi

Facebook uygulamasının Discord üzerindeki topluluğunda kuruculuk yaptım. 50.000 kişinin üzerine kadar çıktık. Sonrasında Discord Partnerlik vermediğinden dolayı bizim tarafımızdan kapatıldı.

2022 - Hala
WAGMI - We Are Gonna Make it

E-spor takımlarının ve bireysel oyuncuların performansını artıran bir masaüstü uygulamasıdır. Aynı zamanda WAGMIGG Discord sunucusu üzerinden düzenli olarak e-spor turnuvaları düzenlemektedir. Ve topluluğumuzda bolca çekiliş ve ödüllü etkinliklerde yapıyoruz.

🎓 Eğitim
2013 - 2016
Prof. Dr. Sebahattin Zaim İlköğretim Okulu

Okulaun ana amacı ; Her gün değişen dünyaya ayak uydurabilen, ben de varım diyebilecek özgüvene sahip, hayalleri törpülenmemiş bireyler yetiştirmektir.

20 - 2021
Beylikdüzü Amerikan Kültür Koleji

Okulaun ana amacı ; Her gün değişen dünyaya ayak uydurabilen, ben de varım diyebilecek özgüvene sahip, hayalleri törpülenmemiş bireyler yetiştirmektir.

2021 - Hala
Kozmos Yazılım Lisesi

Yazılım odaklı konsepti ile “Dünya’ya Meydan Okuyacak Bir Nesli” bu sorumluluğun bilinciyle yetiştirmeyi hedefleyen ve katma değeri yüksek, maliyeti neredeyse sıfır olan bu alanda esas sermayesi pırıl pırıl gençler ile yeni yepyeni ufuklar bizi beklemekte! “Kozmos Gençliği” heyecanı, azmi ve tutkusu ile geleceği inşa edecek bir okuldur.

2025'den Sonra
Hedefimdeki Üniversite - Ukrayna, Kiev Politeknik Üniversitesi

Ukrayna "Kiev Politeknik Enstitüsü" Ulusal Teknik Üniversitesi - Ukrayna'nın en büyük üniversitesidir.

YETENEKLERIM

YABANCI DIL

100
Türkçe
85
İngilizce
40
Almanca
10
Rusça

TASARIM

 • Photoshop

  50%
 • Illustrator

  50%
 • Figma

  75%

YAZILIM

 • Javascript - Node.js

  60%
 • HTML

  75%
 • CSS

  50%